05/02/2022
I bi svetlost! 😀
Malo smo kopali po starim slikama i naišli na ovu. Inače, pored gajbica, radimo i drugi nameštaj, a ovakve lampe smo nekada imali u redovnom asortimanu. Pretežno za prodaju u Austriji.
Šta kažete, da uvrstimo ovakve stvari opet u asortiman?